Gratis wedden bij Unibet

Krijg gratis 20 euro bij 888sports

Nieuw Betinfo forum is online

Na een paar dagen offline geweest te zijn met het forum, is het dan eindelijk zover. We hebben het forum van Betinfo.nl in een nieuw jasje gestoken. Hier hebben we voor gekozen aangezien onze vorige forumsoftware in onze ogen beperkt was en te spam gevoelig. Met het nieuwe forum hopen we de spambots wat beter buiten de deur te kunnen houden, en daarnaast meer uit het forum te halen voor onze leden.

Ga naar het forum van Betinfo.nl

Vanwege veiligheidsredenen hebben we alle paswoorden van onze leden moeten resetten. Vanuit de privacywet, was het niet toegestaan om wachtwoorden over te zetten naar de nieuwe forumsoftware. Alle leden die in 2012 actief zijn geweest op het forum van Betinfo.nl, hebben een e-mail ontvangen met daarin een link om hun paswoord te heractiveren. Mocht je geen mail hebben gehad, dan kun je bij het inloggen je wachtwoord opnieuw aanvragen.

Is het forum al klaar dan?
Nee, het forum is nog lang niet klaar. We hebben er echter voor gekozen om het forum toch al te lanceren, aangezien het plaatsen van berichten gewoon mogelijk is. Het kan dus zijn dat het forum af en toe voor enkele seconden niet te bereiken is, maar dan zijn we bezig met een update of nieuwe toevoeging. Gewoon nog een keer proberen en je zult zien dat alles weer werkt.

Wat kun je verwachten op het forum?
Op het nieuwe forum van Betinfo.nl kun je veel meer acties en activiteiten verwachten. Dit forum biedt veel meer mogelijkheden wat betreft het organiseren van mooie acties in combinatie met de grote bookmakers. Hierover zijn we op dit moment druk in gesprek en zullen we snel met nieuws komen. Daarnaast zal het forum veel meer gekoppeld worden aan de verschillende ‘social media’. Vooral Facebook zal in de toekomst een prominente rol gaan spelen rondom onze site en forum. Maar ook hierover zal meer gaan volgen.

Gratis sparen bij Unibet
Op het oude forum van Betinfo.nl liep de actie, waarbij onze leden konden sparen voor gratis wedtegoed bij Unibet. Dankzij een miscommunicatie met de bookmaker, hebben we deze stop moeten zetten. Op dit moment hebben ‘bijna’ alle deelnemers die recht hadden op geld, hun geld gegeven. Alleen AngeloD en Remco07 hebben dit nog niet ontvangen (deze heren moeten BasNijmegen even een PM sturen). Deze actie zal een doorstart krijgen, maar gaan we geheel anders aanpakken. Ook hierover zal meer informatie volgen in de komende dagen.

Facebook
Al een aantal maanden bezit Betinfo.nl een eigen pagina op Facebook. Hierop plaatsen we de laatste previews, maar ook informatie over leuke wedtips of berichten op het forum. Daarnaast zijn er ook bookmakers in zee gegaan om leuke acties te organiseren op Facebook, waardoor we met onze pagina ook gratis geld mogen weggeven. Op dit moment lopen er twee acties op onze facebook pagina, waarbij je bij Unibet als bij Bet-at-Home geld kunt verdienen. ‘Like ons’ snel op Facebook, want onder de eerste 250 likers verloten we €50,- gratis wedtegoed. (klik op de ‘like‘ button in de rechter balk van het forum).

Wij van Betinfo.nl wensen je veel succes en plezier op het nieuwe forum van Betinfo.nl. Nogmaals ons excuus voor het ongemak van de afgelopen dagen.

Met vriendelijke groet,
Het Betinfo Team

Gerelateerde berichten:

 1. Betinfo onderzoekt: Hoe lang wed jij al online?
  Betinfo.nl is benieuwd naar jullie ervaringen met het online wedden. Hoe lang doen jullie dit al? Het wedden op sport bestaat natuurlijk al een tijdje, maar het begint nu pas echt in een opmars te geraken. Betinfo houdt deze onderzoeken...
 2. Betinfo.nl op Facebook!
  Betinfo heeft een duik genomen in de wereld van Social Media. Daar waar we eerder aan de slag zijn gegaan met een Twitter account, hebben we vanaf vandaag ook een Facebook account. Via deze media, kun je altijd op de...
 3. Like Betinfo.nl op Facebook
  Sinds een korte tijd is Betinfo.nl op Facebook te vinden, voor ons een ideaal platform om te communiceren met onze trouwe bezoekers. Via Facebook ben je snel op de hoogte van onze nieuwste artikelen, maar ook acties en prijsvragen zullen...
 4. Op naar de 100 likers op Facebook
  Nog niet zo lang geleden, is Betinfo.nl gestart met een eigen Facebook pagina. Een pagina waar je ons kunt ‘liken’ zodat je op de hoogte blijft van de laatste weddenschappen, prijzen, acties en ontwikkelingen van onze website. Aangezien wij een...
 5. Gratis 50 euro wedtegoed bij bookmaker naar keuze
  Het nieuwe jaar is begonnen en 2012 zal in het teken staan van wedden op sport. Natuurlijk is de decembermaand veel te duur uitgevallen, waardoor je niet veel geld kunt missen. Betinfo.nl heeft hiervoor de oplossing, want wij geven gratis...

Geef een reactie

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.


Gratis wedden bij Bet-at-Home